Pozycjonowanie Wizytówki Google

Pozycjonowanie Wizytówki Google pomoże Ci zdobyć większą ilość klientów lokalnych oraz zwiększyć zaufanie do Twojej firmy

Pokaż wszystkim z okolicy co oferuje twoja firma

Pozwól nam zoptymalizować Twoją wizytówkę Google

Badania i praktyka nie kłamią
Wizytówka Google to potęga!

Według badań przeprowadzonych przez Whitespark, firmy, które skutecznie zoptymalizowały swoją Wizytówkę Google Moja Firma, doświadczają nawet 70% większego ruchu lokalnego w porównaniu do tych, które tego nie robią.

Lokalna widoczność jest kluczem do przyciągnięcia klientów, którzy są gotowi dokonać zakupu.

Jest natomiast jeden warunek – musisz mieć możliwość obsługi klienta lokalnie – inaczej większość naszej pracy idzie na marne.

Nasze usługi pomagają w maksymalizacji Twojej obecności w lokalnych wynikach wyszukiwania, zapewniając, że Twoja firma jest widoczna dla osób szukających Twoich produktów czy usług w Twojej okolicy.

To bardzo niedoceniane narzędzie

Wizytówka Google
Pokaż się klientom w swojej okolicy!

Chyba nie chcesz być ignorowany przez klientów?

Wyższa pozycja w wyszukiwarce to więcej kliknięć, więcej interakcji, a co za tym idzie – więcej sprzedaży. Wizytówka Google daje Ci możliwość dotarcia na szczyt tabeli.

Bez skutecznego pozycjonowania i regularnych aktualizacji, Twoja firma stanie się niewidzialna dla tych, którzy szukają Twoich usług lub produktów online.

Wyszukiwania lokalne stanowią większość aktywności konsumenckiej w internecie. Statystyki pokazują, że 82% użytkowników smartfonów konsultuje się z Google przed dokonaniem zakupu w sklepie fizycznym.

Więc nie dziw się, że masz za mało klientów.

Jeśli nie optymalizujesz swojej Wizytówki Google Moja Firma, dajesz przewagę konkurencji, która to robi. Konsumenci rzadko kiedy przeglądają więcej niż pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Oznacza to, że firmy, które znajdują się na szczycie listy, zyskują najwięcej uwagi, kliknięć i w konsekwencji – klientów. Pozostając w tyle, ryzykujesz nie tylko utratę widoczności, ale również spadek sprzedaży.

formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Pozycjonowanie Wizytówki Google Rundomain
Dane kontaktowe