fbpx

Strony, wizytówki i sklepy internetowe

Czy wiesz w jaki sposób możesz zaistnieć w sieci?

Poznaj nas

Z pasją podchodzimy do każdego zadania zleconego przez klienta.

Stworzenie profesjonalnej i dobrze zoptymalizowanej  strony internetowej nie zawsze jest takie proste jak może się to wydawać. Jako doświadczony zespół dbamy o jak najwyższą jakość proponowanych przez nas usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom jakie otrzymujemy i dostosować się do każdego zadania.

+48 883 195 076

Zapytaj o darmową wycenę

01.

Strony internetowe

  • Projektowanie
  • Poprawianie dotychczasowych strony
  • Dostosowywanie strony internetowej do Twoich potrzeb

02.

Sklepy Internetowe

  • Prawidłowo zoptymalizowane
  • Wygodne w nawigacji
  • Proste i intuicyjne sklepy internetowe dla każdego biznesu

03.

Wizytówki Internetowe

Najlepsza metoda na wypromowanie Twojego pomysłu na biznes

04.

Projekty Graficzne

  • Branding
  • Logo firmy
  • Edytowanie gotowych grafik
  • Projektowanie materiałów promocyjnych

05.

Pozycjonowanie SEO

Edycja stron internetowych pod kątem zwiększania pozycji w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych

06.

Prowadzenie mediów społecznościowych

Opieka nad mediami społecznościowymi Twojej firmy. Dodawanie postów, grafik, eventów, promocje firmy, ankiety, etc.

07.

Optymalizacja i Aktualizacja wtyczek

Dostosowanie wtyczek dla istniejących stron internetowych, ich optymalizacja oraz aktualizacja

08.

Opieka nad stroną internetową

Kompleksowa obsługa strony internetowej, dbanie o odpowiednie rozmieszczenie treści i obrazów, dodawanie nowych funkcjonalności i elementów strony

Dlaczego właśnie my?

Na rynku jest wiele firm proponujących strony internetowe. Poniżej podajemy powody, dlaczego warto wybrać własnie nas!

Najwyższa jakość

Angażujemy się w każde powierzone nam zadanie. Każdy projekt jest ukończony zadowoleniem klienta.

Doświadczony zespół

Współpracujemy ze specjalistami w swoich dziedzinach, tak aby dopracowany był każdy szczegół.

Indywidualne podejście

Podczas każdego projektu bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby oraz oczekwiania klientów.

Bezpłatna wycena

Chciałbyś zaistnieć w internecie, ale nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z nami bez zobowiązań.

Najnowsze technologie

Aby stale wyróżniać się na tle konkurencji korzystamy z nowoczesnych rozwiązań.

Branding od A do Z

Pomagamy w budowaniu rozpoznawalności Twojej marki wśród przyszłych klientów.

Co z nami zyskujesz?

Przede wszystkim kompleksową obsługę na każdym etapie tworzenia projektu oraz możliwość interakcji w sprawach związanych z pracą. Nie kryjemy się z niczym! Dlatego zanim podejmiemy współpracę otrzymasz od nas szczegółową umowę gwarantującą jakość wykonywanych usług.

Zadowolenie klienta

Naszym celem jest Twoje zadowolenie i dobra opinia, która jest podstawą i motywatorem do podejmowania dalszych wyzwań.

Krok przed konkurencją

Jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami webdesignu. Tworzenie stron to nasza pasja, dlatego masz pewność, że dobrze trafiłeś!

Czarno na białym

Dbając o dobro klienta działamy z zasadą: " Lot ptaka i słowo człowieka nie pozostawia śladu". Przed przystąpieniem do projektu poprowadzimy z Tobą rozmowę dotyczącą szczegółów zlecenia, które znajdą się w umowie.

Konkurencyjne ceny

Ceny naszych projektów omawiane są już na wczesnym etapie współpracy. Mamy do wyboru gotowe pakiety oraz pakiety indywidualne, dzięki którym klient sam wybiera jaki zakres usług jest dla niego odpowiedni. Jeżeli masz obiekcje dotyczące ceny usług, przedstaw nam ofertę konkurencji, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

~RUNDOMAIN

Już nie potrzebujesz kilku firm do prowadzenia własnej działalności w internecie.

Pomożemy Ci stworzyć branding Twoich marzeń!

~RUNDOMAIN

Już nie potrzebujesz kilku firm do prowadzenia własnej działalności w internecie.

Pomożemy Ci stworzyć branding Twoich marzeń!

Wiadomości RUNDOMAIN

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

W zależności od skomplikowania strony internetowej trzeba poświęcić różną ilość czasu. Strony tworzone na gotowych szablonach są zazwyczaj jedną z najtańszych opcji a ich ceny mogą zaczynać się od 800zł! Stworzenie profesjonalnej strony internetowej z wieloma podstronami, grafikami, profesjonalnym pozycjonowaniem, etc. może kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Czas w jakim jesteśmy w stanie stworzyć stronę internetową może zająć od 2-3 dni do nawet kilku miesięcy. Wszystko zależne jest od skomplikowania strony internetowej i potrzeb klienta.

„Sky is the limit” – wszystko zależy od Twoich fantazji! Jeżeli masz specyficzny, skomplikowany lub nietuzinkowy pomysł na wsłasną stronę internetową, podziel się z nami pomysłem a na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązania, żeby spełnić Twoje marzenie.

Oczywiście! Jeżeli w trakcie tworzenia projektu dla Ciebie, wpadłeś na inny lub dodatkowy pomysł, nasz zespół przeanalizuje wszystkie zmiany, które muszą być  wykonane na potrzeby nowego zlecenia. Kolejny krok to wycena dodatkowych prac i aneks do umowy. Prawda, że proste?

Nie u Nas! Zanim przystąpimy do pracy dostajesz od nas umowę, w której zawarta jest informacja o wszystkich działaniach, które zostaną podjęte na rzecz Twojego projektu wraz z cenami. Jeżeli, któryś z elementów umowy jest dla Ciebie niejasny lub doszedłeś do wniosku, że nie jest Ci on potrzebny – przed podpisaniem umowy możemy w każdej chwili zmienić jej treść tak, aby odpowiadała ona Twoim potrzebom.

Pierwszy etap tworzenia strony internetowej to zbudowanie szkieletu strony zgodnie z Twoimi wytycznymi. Już na tym etapie upewniamy się, czy dobrze się rozumiemy wysyłając informację z prośbą o podgląd naszej pracy, aby zapewnić maksymalną staranność o szczegóły. Kolejnymi etapami jest rozmieszczanie treści na strony internetowej i dostosowywanie ich do Twoich potrzeb. Na każdym etapie pracy masz możliwość podglądu strony po wcześniejszym kontakcie z Nami.

Oczywiście! Wystarczy, że skontaktujesz się z Nami a wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin, w którym będziesz mógł zobaczyć postępy. Jesteśmy dostępni dla Ciebie w godzinach pracy naszej firmy od godziny 8:00 do godziny 17:00 – nie oznacza to jednak, że dla Ciebie nie znajdziemy więcej czasu :).

Wystarczy, że jesteś zdecydowany na stworzenie własnej strony. Jeżeli nie posiadasz materiałów potrzebnych do stworzenia strony (gotowych tekstów, grafik, logo, kolorów, etc.) nasz zespół  stworzy lub znajdzie odpowiednie dla Ciebie treści.